O nás

Dovolte, abychom se Vám představili.

Jsme stavební, projekční a obchodní firma F&K&B, a.s. Sídlíme v Břeclavi, Na Valtické 756/89. Naše historie sahá do roku 1992, kdy sloučením dvou stavebních firem vznikla firma F&K&B, spol. s r.o. , která se v roce 2000 transformovala na akciovou společnost.

Jistě více než právní forma Vás zajímá, co umíme.

Zabýváme se kompletními dodávkami staveb v oboru pozemního stavitelství.

Provádíme :

  • výstavbu nových staveb
  • rekonstrukci objektů
  • opravy památkových objektů
  • projekční a inženýrskou činnost.

Stavíme výrobní a skladovací haly, hotely, supermarkety, bytové domy,  prodejny, penziony, rodinné domy, sportovní haly.

Zaměřujeme se na region Břeclavska, Hodonínska a Hustopečska a v tomto regionu patříme mezi významné firmy. Našimi zákazníky jsou soukromé organizace i státní instituce. O naší spolehlivosti svědčí fakt, že se k nám naši zákazníci rádi vracejí.

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001.

Za naši hlavní výhodu považujeme to, že máme vlastní projekční a inženýrskou kancelář. Dokážeme tak lépe a efektivně plnit požadavky našich zákazníků, protože s nimi komunikujeme již ve fázi projektování staveb. Nacházíme spolu to nejlepší technické řešení s ohledem na legitimní zájem zákazníků o získání nejvyšší kvality za přiměřenou cenu. Investorovi tak odpadají problémy, kdy dochází ke střetu odpovědnosti dodavatele projektu a dodavatele stavby.

Nabízíme zkušenosti zavedené firmy s dobrým technickým zázemím a kvalifikovanými pracovníky. Naši společnost řídí tříčlenné představenstvo ve složení: Ing. Jiří Klimovič, předseda představenstva (více jak 35 let praxe v oboru), Ing. Stanislav Ivičič (více jak 30 let praxe v oboru)  a Ing. arch. Libor Foukal (více jak 15 let praxe v oboru).

Budeme se těšit na spolupráci i s Vámi.

uživatelský obsah - vždy jako první článek!!! NEMAZAT!!!

Kontaktujte nás

Na Valtické 756/89, 691 41 Břeclav 4 / E info@fkb.cz T +420 519 326 320

Copyright

Copyright 2017 - 2018 F&K&B, a.s.